1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

EXPRESS SERVICE

Najwyższa jakość Toyoty
Proponujemy Państwu skorzystanie z nowej oferty serwisowej oferowanej przez wybranych dealerów Toyoty. W ten sposób powierzacie Państwo swój samochód w odpowiednie ręce, otrzymując gwarancję sprawnej i przyjaznej obsługi.

Toyota Express Service – program idealnie dopasowany do rosnących potrzeb naszych Klientów.


Co oznacza dla nas express service?Najsprawniejszy partner
Zasady Toyota Express Service są bardzo proste. Wystarczy umówić się z nami w najdogodniejszym dla siebie terminie, przyjechać do nas autem i spokojnie poczekać na zakończenie przeglądu. Pobyt na miejscu zajmie Państwu niewiele czasu. Czynności serwisowe wykonujemy szybko i precyzyjnie.

Czas krótszy o połowę i pełna satysfakcja
Toyota Express Service pozwoli na wykonanie przeglądu w bardzo krótkim czasie (dla niektórych modeli nawet w 60 minut!). jest to możliwe dzięki doskonałej organizacji pracy,    z  której słynie Toyota.

Pełen komfort
Nasi Klienci nie muszą rozstawać się ze swoją Toyotą na cały dzień…. Oczekujesz na miejscu na zakończenie przeglądu, a już chwilę później odjeżdżasz fachowo sprawdzonym autem.

Zdwojona opieka w cenie standardowego przeglądu
W programie Toyota Express Service auto trafia w ręce dwóch wykwalifikowanych specjalistów, którzy równocześnie wykonają pełny i rzetelny przegląd. W ramach usługi wszystkie  czynności serwisowe potrwają przynajmniej dwa razy krócej, a ostateczna cena pozostanie bez zmiany w stosunku do ceny standardowego przeglądu.

Profesjonalny sprzęt gwarancją sukcesu
Skrócenie czasu przeglądu jest możliwe dzięki wyposażeniu warsztatu w wielofunkcyjny, zintegrowany oraz ergonomiczny zestaw narzędzi i urządzeń.

Toyota Express Service to idealna oferta dla firm